• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'den Oslo Model Adına Sahip Yeni Telefon Yolda

BlackBerry'den Oslo Model Adına Sahip Yeni Telefon Yolda

0
0
0
0
0
BlackBerry firması Oslo model adını vereceği yeni bir telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.
BlackBerry son dönemlerde çeşitli zorluklar çeken bir firma. Bunu birçok haberimizde gördünüz. Fakat telefon üretimi konusunda durmaya hiç niyeti olmayan firma şimdi yeni bir telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Passaport modeline benzeyen ve klasikleşen dahili klavyesi bulunacak olan yeni telefonun adı ise BlackBerry Oslo olacak.3 sıra halinde dizilmiş QWERTY klavyesi bulunan BlackBerry Oslo'da kare biçimindeki 1440 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. BlackBerry OS 10.3.2 işletim sisteminin düşük gereksinimleri sayesinde sadece Qualcomm Snapdragon 801 çipsetini barındıracak.

13MP arka kamera, 3GB RAM ve 3450mAh bataryaya sahip olacak olan BlackBerry Oslo büyük ihtimalle 30 Haziran'da tanıtılarak piyasadaki yerini alacak. Uzun süreli bir kullanım vaad eden ve BlackBerry cihazlarına göre gayet iyi bir iş çıkarabilecek olan Oslo, artık pek tercih edilmeyen firmasının tercih edilebilecek bir telefon modeli olmak istiyor.Şu anda bir fiyat bilgisi bulunmayan BlackBerry Oslo, 30 Haziran'daki lansmanı sonrası detayları ve fiyat bilgisi de belli olmuş olacak.

Kaynak: N4BB
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0