• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry Venice’ten Önce Passport ve Silver Modellerinde Android Çalıştırdılar

BlackBerry Venice’ten Önce Passport ve Silver Modellerinde Android Çalıştırdılar

0
0
0
0
0
BlackBerry Venice’ten Önce Passport ve Silver Modellerinde Android Çalıştırdılar
BlackBerry’nin Venice adında bir model geliştirdiği vebu modelin Android işletim sistemine sahip olacağını daha önce duyurmuştuk; ancak Venice’ten önce Passport ve Silver’dan Android görüntüleri geldi.
Geçtiğimiz hafta sonu sızan, Android işletim sistemine sahip BlackBerry Passport fotoğrafları ile Android’e sahip BB Passport modelinin 2016 yılının ikinci çeyreğinde yine Android işletim sistemine sahip Venice modeli kızaklı telefon ile birlikte sunulacağı söylentileri de dönmeye başladı.

Bugün ise bu Passport modeli ile birlikte Silver Edition’ın da Android işletim sistemi ile çalıştırılırken görüntülendiği video yayınlandı.

Android işletim sistemine sahip her iki cihaz da işletim sisteminin hızlı ayarlar menüsüne ve Google Play Store’a giriyor ve videoda örnek olarak bir uygulama da yükleniyor. (zamanında Nokia’nın yaptığı hatayı yapmamışlar) Facebook’un mobil versiyonunun da açıldığı videoda gördüğümüz kadarı ile tüm özellikler sorunsuz çalışıyor.

Android işletim sistemine sahip olan BlackBerry Passport’un önümüzdeki yıl piyasada olacağını söyledik; ancak bir diğer söylenti de Venice modeline geçmeden önce BlackBerry’de Android işletim sisteminin nasıl çalıştığını test etmek için böyle bir girişimde bulunulduğu ve Passport modelinin Android ile piyasaya sürülmeyeceği konusunda.

Öyle sanıyoruz ki her ne kadar kullanıcılar ilk söylentinin doğru olmasını istiyor olsa da Ekim ya da Kasım ayından önce BlackBerry’nin asıl amacının ne olduğunu öğrenemeyeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0