• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry, Passport'un Kavisli Versiyonu Oslo'yu Duyuracak

BlackBerry, Passport'un Kavisli Versiyonu Oslo'yu Duyuracak

1
0
0
0
0
BlackBerry, geçtiğimiz yıl çıkardığı Passport isimli akıllı telefon modelinin daha kavisli versiyonu olan Oslo'yu duyuracak.
BlackBerry, geçtiğimiz yıl Passport adındaki bir modelini duyurmuş ve piyasaya sürmüştü. O zamana kıyasla şaşırtıcı derecede iyi satış rakamları elde edilmiş olsa da tasarım açısından bazı eleştirilere maruz kalmışlardı. Cihazın köşelerinin çok sivri olmasını beğenmeyen kullanıcıların eleştirilerini dikkate alan BlackBerry, Oslo kod adıyla Passport’un yeni bir versiyonunu çıkaracak.

N4BB tarafından paylaşılan görsellerde, cihazın kenarlarının daha kavisli olduğu görülüyor. Bu sayede hem tasarım olarak kullanıcılarının gönlünü kazanan şirket, aynı zamanda kullanım kolaylığını da sağlamış oldu. Bundan kastımız kavisli yapıya sahip Oslo, ceplere çok daha kolay bir şekilde girecek.Yeni cihazın Passport’un yeni bir versiyonu olmasına rağmen Passport 2 adıyla çıkmayacağı üstüne basa basa vurgulanırken, sistem özellikleri de yavaş yavaş belli olmaya başladı. 3 GB RAM ve 13 megapiksel arka kamerasının olacağı söylenen Oslo, Qualcomm Snapdragon 801 işlemciyle çalışacak.

BlackBerry Oslo’nun ilk olarak Asya-Pasifik ülkelerinde satışa çıkması planlanıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0