• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry Priv’e Yapılan Dayanıklılık Testi, Şimdiye Kadar Yapılanlar Arasındaki En İlginç Sonla Bitti

BlackBerry Priv’e Yapılan Dayanıklılık Testi, Şimdiye Kadar Yapılanlar Arasındaki En İlginç Sonla Bitti

1
0
0
0
0
Popüler YouTube kanalı JerryRigEverything’in BlackBerry Priv için yaptığı dayanıklılık testi, gerçekten de çok ilginç görüntüleri görmemize sebep oldu.
Bu testin neden ilginç olduğuna dair ciddi veriler var, fakat öncelikle BlackBerry Priv’e genel olarak yapılan dayanıklılık testinden kısaca bir bahsedelim. 

Daha önce birçok cihaz için (ki bu tarz testleri biz de çok yaptık) çizilme, bükülme gibi testler yapıldı. Eğer test edilen cihaz üst düzeyse ve sağlam bir malzemeden üretilmişse, ekranı dahil neresi çizilirse çizilsin genelde zarar görmüyordu. (istisnalar tabii ki olabilir ama büyük çoğunluğunda sıkıntı çıkmamıştı) Fakat Priv için yapılan rus porno testte cihazın neresine çizik atılırsa atılsın, mutlaka bir iz kaldı. Cihazın ekranı, arka kısmı, kamerası, fiziksel klavyesi, kısacası her yeri çizik içerisinde kaldı. Bomba kısım ise buradan sonra başlıyor.Cihazın ekranına çakmakla ateş tutulduğunda önce ufak bir deformasyon oluşsa da aradan biraz zaman geçip parmakla üzeri silindiğinde neredeyse hiçbir iz kalmadı. (baya yepyeni bir cihazmış gibi görünüyor) ‘O kadar da değildir, abartma şimdi’ diyorsanız eğer, buyurun aşağıdaki videoyu izleyin.
 
Aynı arkadaş bir de Nexus 6P için test yapmış ve cihazın ne kadar kolay bükülebilir olduğunu gösteren bir video yayınlamıştı. O videoya buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0