• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry Priv'in Türkiye Satış Fiyatı Koca Bir "Oha"yı Hak Ediyor!

BlackBerry Priv'in Türkiye Satış Fiyatı Koca Bir "Oha"yı Hak Ediyor!

1
1
0
0
0
BlackBerry'nin merakla beklenen kızaklı klavyeli Android telefonunun Türkiye satış fiyatını görünce "Yok artık!" diyeceksiniz.
Günümüzün iki büyük mobil platforumu olan Android ve iOS sebebiyle büyük bir düşüşe geçen BlackBerry OS için kurtuluş yolu olarak BB firması Android tarafına geçmeyi seçmişti. Android kullanıcıları için önemli bir farklılık ve güzel bir adım sayılabilecek kızaklı klavyeli bir Android telefon çıkartan firma, Venice kod adını taşıyan BlackBerry Priv'i tanıttığında birçok kişinin dikkatini çekmiş ve "Ben bunu alırım" dedirtmişti.

Ancak ülkemizde belirlenen satış fiyatını duyduğunuzda bu iş değişeceğinden eminiz. Çünkü BlackBerry öyle bir fiyatlandırma ile karşımıza çıkıyor ki bu fiyata rağmen alırım diyen kişilerin telefonu oldukça korunaklı bir şekilde kullanmaları gerekecek.5.4 inç 2K ekran Snapdragon 808 çipseti ve Adreno 418 grafik işlem birimi, 3GB RAM, MicroSD kart destekli 32GB depolama alanı, 18MP arka ve 2MP ön kamera, Android 5.1.1 sürümü değiştirilemeyen 3410mAh batarya gibi özellikleri tamı tamına 3.500TL'den satmayı planlayan BlackBerry yazının başlığında da belirttiğim gibi koca bir "OHA"yı hak ediyor.Normal telefon piyasasında üst seviyelerin 2.000TL-3.000TL arasında gezdiği, +3k fiyatlandırmanın ise yüksek kapasiteli versiyonlarında gördüğümüz fiyatlandırmayı kızaklı yapıdaki klavyesi var diye 3.500TL ile piyasaya çıkacak olan BlackBerry Priv için yorumları size bırakıyoruz.

Bu duruma göre muadilini aynı fiyatla piyasada olan iPhone 6S Plus olarak seçen BlackBerry, fiyatlandırmasına bakılırsa Sony Xperia Z5, Xperia Z5 Premium, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, Note 5 ve S6 Edge Plus, HTC One M9, LG G4 ve V10 ile iPhone 6S gibi tüm üst seviye olarak belirtilen cihazlardan daha iyi olduğunu iddia etmiş oluyor. 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0