• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry Priv Resmi Olarak Ön Siparişe Sunuldu

BlackBerry Priv Resmi Olarak Ön Siparişe Sunuldu

0
0
0
0
0
BlackBerry'i sektörde tekrar şahlandırma potansiyeli oldukça fazla olan Priv, ön siparişe sunuldu.
BlackBerry’nin Android işletim sistemiyle çalışan yeni akıllı telefonu Priv’in bir süre önce ön siparişe sunulacağı tarih açıklanmış ancak telefon beklenen tarihte sunulmamıştı. Neyse ki aradan çok fazla bir zaman geçmeden telefon İngiltere ve şirketin evi sayılan Kanada'da ön siparişe sunuldu. Üstelik telefonun fiyatı, önceden bahsi geçen rakamlar kadar da yüksek değil.

İngiltere'deki kullanıcılar, BlackBerry Priv'i 699 dolardan, Kanada'daki kullanıcılar ise 685 dolardan sipariş edebilecek. BlackBerry'nin oldukça iddialı telefonu, kullanıcılara 6 Kasım'da ulaşacak.

Bildiğiniz gibi Priv, BlackBerry'nin ilk Android işletim sistemli telefonu olma özelliği taşımakta. Üstelik BlackBerry'nin her zaman elini güçlendiren ''güvenlik'' durumu da Priv'de üst düzeyde. Hatırlayacaksınızdır; bir süre önce BlackBerry'nin temelli olarak Android cihaz üretimine geçebileceği yönünde bir haber yapmıştık.Şirket bunu ciddi ciddi düşünmekte. Ancak onları bu ciddi adımı atmaktan geri tutan birşey var; güvenlik. Android işletim sistemli telefonların güvenlik zaaflarından çekinen BlackBerry, bu sebeple olaya biraz temkinli yaklaşıyor. Tabii bu kararda Priv'in de rolü oldukça önemli.

Zira Priv'in pazarda yakalayacağı olumlu ya da olumsuz ivme, BlackBerry'nin gelecek planlamasında Android önceliğinin yerini de belirleyecek. Bu arada BlackBerry Priv'in detaylı özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0