BlackBerry Priv Resmi Olarak Satışa Sunuldu!

0
0
0
0
0
BlackBerry’nin Android işletim sistemiyle çalışan yeni akıllı telefonu Priv, sonunda raflardaki yerini aldı.
Özellikle son dönemlerde tam anlamıyla Android'e geçerek Android işletim sistemli telefonlar üretileceği konuşulan BlackBerry'nin bu konudaki ilk girişimi olarak sayılan telefonu Priv, sonunda satışa çıktı. Priv yaklaşık iki hafta kadar önce Amerika ve Kanada'da ön siparişe sunulmuştu.  

BlackBerry'nin Android pazarındaki gelecek hamleleri açısından Priv'in elde edeceği başarı oldukça önemli. Zira BlackBerry'i tamamen Android'e geçmekten alıkoyan tek birşey var; o da güvenlik. Fakat benzer durum Priv'de söz konusu değil. BlackBerry her zaman kullanıcı güvenliği ile ön planda olmuştu. Priv üretilirken de Android işletim sistemine sahip olmasına rağmen üst düzey güvenlik sunacak şekilde üretildi. İşte bu sebeple telefon yakalayağı başarı, BlackBerry'nin Android ile olan geleceğini belirlemede kilit rol oynuyor.

699 dolar etiket fiyatına sahip BlackBerry, Amerika'da raflardaki yerini aldı. Amerika ile aynı zamanda ön siparişe sunulan telefon, birkaç gün içinde muhtemelen BlackBerry'nin evi olan Kanada'da da satışa sunulacaktır. Bu arada BlackBerry Priv'in detaylı özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0