• Anasayfa
  • Mobil
  • BlackBerry'nin Android İşletim Sistemli Yeni Modeli: Venice

BlackBerry'nin Android İşletim Sistemli Yeni Modeli: Venice

0
0
0
0
0
BlackBerry'nin Android İşletim Sistemli Yeni Modeli: Venice
BlackBerry'nin Android işletim sistemli yeni modeli Venice'e ait görselleri, Twitter fenomeni EvLeaks tarafından paylaşıldı.
BlackBerry OS'in iOS ve Android'e karşı her ne kadar geçmişten gelen bir karizması olsa da artık pek bir şansı maalesef bulunmuyor. Bu yüzden, şirketin kendilerine ait işletim sistemi dışında dışında bu yıl en az Android işletim sistemli akıllı telefon duyurması bekleniyor. Bunlardan bir tanesi BlackBerry Venice. Cihazın kavisli Quad HD ekranla birlikte geleceği söyleniyor. Bu cihazın dışında BlackBerry Prag kod adıyla (BlackBerry Z3 benzeri) düşük segmentte bir modelin daha tanıtılması bekleniyor, fakat bu cihazla ilgili şimdilik bildiğimiz tek şey kod adı.

Twitter fenomeni olan EvLeaks, kendisine ait profilden Android işletim sistemli BlackBerry Venice’in bir görselini yayımladı. Görselde açık bir şekilde fiziksel QWERTY klavyesini görüyoruz. 
 
EvLeaks, cihazın ABD’deki GSM operatörlerinden olan AT&T üzerinden satışa çıkarılacağını da belirtmiş.
 
Kayar kızaklı bir klavyeyle gelecek olan BlackBerry Venice’in 64-bit mimarisine sahip Qualcomm Snapdragon 808 işlemci birimiyle gelmesi bekleniyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0