Yüksek Güvenlikli Ajan Telefonu: Blackphone 2

0
0
0
0
0
Akıllı telefonlar arasındaki rekabet tüm hızıyla devam ederken farklı özelliklere sahip yeni marklar da bu rekabete dahil olmak istiyor. Silent Circle adındaki şirket, piyasadaki rekabeti canlı tutmak amacıyla dünyanın en güvenli telefonu olarak tanımladıkları Blackphone 2’yi teknoloji dünyasına tanıttı. 
Akıllı telefonlar arasındaki rekabet tüm hızıyla devam ederken farklı özelliklere sahip yeni marklar da bu rekabete dahil olmak istiyor. Silent Circle adındaki şirket, piyasadaki rekabeti canlı tutmak amacıyla dünyanın en güvenli telefonu olarak tanımladıkları Blackphone 2’yi teknoloji dünyasına tanıttı. 

Oldukça iddialı bir sloganla piyasaya adım atacak olan Blackphone 2, şirketin bu modele özel olarak geliştirdiği PrivateOS 1.1 işletim sistemine sahip olacak. Kriptolu haberleşme yazılımlarında uzman olan şirket, cihazın içine Silent Phone, Silent Text ve Silent Contacts gibi uygulamaları koymayı da ihmal etmemiş. Bu uygulamalar sayesinde video görüşmeleri, mesajlar veya telefon aramaları şifrelendiriliyor ve kullanıcıya üst düzey güvenlik sağlıyor. 1080p çözünürlüklü 5 inç ekran, 64 bit Snapdragon 8 çekirdekli işlmeci, 3 GB RAM ve 3.060 mAh kapasiteli pil cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Kişisel verileri de şifrelenmiş özel bir alanda saklayan cihazın internet performansı da kullanıcılardan tam not alacak gibi görünüyor. İnternet alemindeki hareketlerinizin takip edilmesine izin vermeyen Blackphone 2, Haziran ayında 630 dolar fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0