• Anasayfa
  • Mobil
  • Blackview'den Üst Düzey ve Düşük Fiyatlı Akıllı Telefon: Omega

Blackview'den Üst Düzey ve Düşük Fiyatlı Akıllı Telefon: Omega

1
1
0
0
0
Çin merkezli Blackview, Omega isimli yeni akıllı telefonunu satışa çıkardı. Cihazın sistem özellikleri ve görüntüsüne baktığımızda oldukça ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz.
Çin merkezli Blackview, Omega isimli yeni akıllı telefonunu satışa çıkardı. Cihazın sistem özellikleri ve görüntüsüne baktığımızda oldukça ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz.

Ekranı Gorilla Gorilla 3 teknolojisiyle korunan cihaz, 440 ppi piksel yoğunluğunda, 1920x1080 piksel çözünürlüğünde ve 5 inç büyüklüğü bulunan ekrana sahip.

Yalnızca 6.9 mm kalınlığı bulunan cihaz, iPhone 6 ile hemen hemen aynı kalınlığa sahip.

İşlemci olarak 1.7GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MT6592 bulunuyor. MediaTek SoC olmasa da bu işlemcinin cihazı sorunsuz bir şekilde çalıştıracağını söyleyebiliriz.

2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızası bulunan Blackview Omega, microSD kart ile dahili hafızasını 32 GB’a kadar çıkartabiliyor.Blackview Omega’nın kamerası da oldukça iyi seviyede. 18 MP arka ve 8 MP ön kamerası bulunan cihazda Beauty Mode (güzellik modu) sayesinde görüntü kalitesini daha üst seviyeye çekebiliyorsunuz. 2100mAh batarya gücü olan Blackview Omega’da hızlı şarj teknolojisi bulunuyor. 199 dolar etiket fiyatına sahip olan cihaz için coolicool, myefox ve efox shop üzerinden sipariş verebilirsiniz.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0