• Anasayfa
  • Mobil
  • Bataryası Dışında Diğer Özellikleriyle Güldüren 39 Dolarlık Android Telefon

Bataryası Dışında Diğer Özellikleriyle Güldüren 39 Dolarlık Android Telefon

0
0
0
0
0
Miami merkezli BLU, şarjı üç gün dayanmasına rağmen diğer özelliklerini çok düşük seviyede tuttuğu akıllı telefonunu satışa sunacak.
BLU, ‘72 saat boyunca şarjı bitmeyen telefon’ sloganını kullanarak duyurduğu Energy JR isimli telefonunu birkaç hafta içerisinde satışa sunacak. Tek bir şarjla 3 gün boyunca (3000mAh gücünde) kullanım vaadinin sunulduğu telefon, maalesef özellikleriyle bayağı bir güldürüyor. Gerçi ismine baktığımızda Energy ile bataryasına, JR ile de küçükler için geliştirdildiğine dikkat çekilmeye çalışılmış ama birazdan özelliklerini gördüğünüzde muhtemelen benimle aynı fikirde olacaksınız.

4 inçlik 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekranı bulunan cihazda 512 MB dahili hafıza (Allah’tan microSD girişi var) ve 256 MB RAM yer alıyor. Muhtemelen WhatsApp, Facebook ve Webtekno mobil uygulamalarının üçünü aynı anda çalıştıracak gücü yok (çalıştırsa da 2 gün kendine gelemez). Android 4.4 KitKat işletim sisteminin çalıştırdığı modelde 3G ve 4G bağlantı alternatifleri de yer almıyor.İşlemci olarak MediaTek’in 4 çekirdekli MT6571 çözümü yer alıyor. Çift SIM kart esteği bulunan cihazın ön kısmında VGA, arkasında ise 3.2 MP çözünürlüğünde LED flaş destekl kamera yer alıyor.Şu an için Amazon’da görüşmeye başlanan telefonun 2 ila 4 hafta içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Ne dersiniz, satın almak ister miydiniz 256 MB RAM’lik canavarı? :)


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0