• Anasayfa
  • Mobil
  • Bluboo Xtouch, Parmak İzi Testlerinde iPhone 6'yı Geride Bıraktı

Bluboo Xtouch, Parmak İzi Testlerinde iPhone 6'yı Geride Bıraktı

0
0
0
0
0
Daha önceleri Xfire Pro akıllı telefonla sektöre merhaba diyen ve ardından Xwatch modelini duyurarak meraklılara heyecan dalgası yollayan Bluboo, bir yandan da son derece iddialı olan Bluboo Xtouch akıllı telefonu geliştirdi. Ön kısımda yer alan Home butonu içine parmak izi okuyucu eklemeyi ihmal etmeyen firmanın iddiası, Apple iPhone ve OnePlus 2 ile gelen parmak izi okuyucudan daha hassas ve hızlı olması. 
Bluboo XTouch ilk modellerinin aksine yeni modelleri ve özellikleri ile bomba gibi dönüyor. Önceki modellerinin aksine bu yeni modeline eklenen parmak izi okuyucusuyla kendisine iPhone 6'yı rakip olarak alıyor. Yapılan testlerde XTouch'ın parmak izi okuyucusunun iPhone 6'se göre daha hızlı çalıştığı gözlemlendi.

Her açıdan dokunma ile yapılan testlerde gözle görülür bir şekilde XTouch daha hızlı açılıyor. Parmak izi okuyucusunun telefonun her açıdan kullanımında de iPhone 6'ya göre daha iyi çalıştığı görüldü.  
 

Sadece parmak izi okuyucusuyla değil aynı zamanda diğer özellikleri ile de rakiplerini geride bırakıyor. Bluboo Xtouch, Çinlilerin ucuz fiyatlı ve cazip teknik özellikler sunan cihazları arasında yer alıyor. Ürün, normal şartlar altında 149 dolar fiyatla satışa sunulacak. Cihazın incelemesini hazırlayıp internette paylaşan 3000 kişi, 50 dolar indirimle 99 dolara sahip olacaklar. Bu fiyata sunulan özellikler, Çin malı ucuz ürünlerden uzak duranları bile ikna edecektir.5 inç Full HD ekranlı akıllı telefon, 8 çekirdekli 64-bit MediaTek MT6753 orta sınıf mobil işlemci, 3 GB LPDDR3 RAM, microSD desteğiyle genişleyebilen 32 GB dahili hafıza içeriyor.XTouch aynı zamanda üç boyutlu yazıcı yardımıyla üretilen ilk Android akıllı telefon. Bluboo Xtouch’ın orta sınıf için fazlasıyla güçlü bileşenleri, Gorilla Glass 3 ve alüminyumla korunuyor. Üreticinin yayımladığı YouTube videosu, cihazın çekiçle dövülmesine rağmen kırılmadığını gösteriyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0