WhatsApp’la Görüntülü Konuşma Yapmanızı Sağlayan Şahane Uygulama

1
0
0
0
0
Geliştirilen yeni bir uygulama, WhatsApp üzerinden görüntülü olarak konuşma yapabilmenizi sağlıyor.
WhatsApp’a milyon tane güncelleme geldi ama henüz görüntülü konuşma özelliğine kavuşamadık. Fakat bu zamana kadar gelen güncellemeler, Messenger’da olan hemen hemen tüm özelliklerin yavaş yavaş WhatsApp’a da getirildiğini gösteriyor. İçlerindeki en büyük eksikliklerden olan görüntülü konuşma özelliğini, artık indireceğiniz farklı bir uygulama sayesinde kullanabileceksiniz.

Booyah ismindeki bu uygulama, basit bir şekilde WhatsApp listenizdeki kişilerle karşılıklı olarak görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlıyor. Önemli not: Uygulamadan faydalanılabilmesi için karşı tarafın da Booyah’ı indirmesi gerekiyor.Booyah Nasıl Çalışıyor?

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza ‘Start Now’ yazılı bir buton çıkacak, ilk olarak ona tıklayın. İlk olarak üst kısımda yer alan Add Friends to This Chart, daha sonra Share With sekmesinde açılan WhatsApp butonlarına dokunun. Görüşmek istediğiniz arkadaşınızı seçtikten sonra ona link göndereceksiniz. Bu link, görüntülü konuşmanın yapılabilmesi için gerekli olan önemli bir detay. Eğer uygulama karşı tarafta yüklü değilse arkadaşınız bu link üzerinden direkt olarak uygulamanın indirme bağlantısına yönlendirilecek.

HD kalitesiyle görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlayan Booyah hem iOS hem de Android platformunda kullanılabiliyor. (WhatsApp'ta kullanabileceğiniz en iyi yardımcı uygulama listesine şuradan ulaşabilirsiniz)

 
  Booyah
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0