• Anasayfa
  • Mobil
  • Ciddi Ciddi Kullanıcılarına Para Kazandıran Türk Mobil Uygulama: Bounty

Ciddi Ciddi Kullanıcılarına Para Kazandıran Türk Mobil Uygulama: Bounty

11
6
5
4
4
İstanbul merkezli Twentify şirketinin geliştirdiği mobil uygulama Bounty, ciddi ciddi para kazanmanızı sağlıyor.
Şimdiye kadar indirdiğiniz uygulamalar, sizden hep bir şekilde para talep etmiştir. Fakat Türk merkezli Twentify şirketine ait olan mobil uygulama Bounty, diğer tüm uygulamalardan ayrılarak size ciddi ciddi para kazandırıyor.

Hemen uygulamanın mantığının nasıl işlediğini anlatmaya başlayalım. Öncelikle en aşağıdaki bağlantıları kullanarak hangi işletim sistemini kullanıyorsanız oradan Bounty uygulamasını cihazınıza yükleyin. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra kayıt olmak için isterseniz e-posta adresinizi, isterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabileceksiniz.

Uygulamanın ana ekranında karşınıza bazı görevler çıkacak, görevlerin üzerine tıklayarak ne detayların olduğunu öğrenebilirsiniz. Fakat uygulamanın en önemli noktası, bulunduğunuz lokasyonla almak istediğiniz görevle aranızda en fazla 10 kilometre mesafe olması. Eğer 10,1 kilometre uzaklıkta olursanız görevi alamıyorsunuz.Bu görevler, uygulamayı kullanan şirketler tarafından belirlenen miktarda paralarla ödüllendirilmiş. (4 TL, 6 TL, 10 TL gibi) Eğer şartları kabul ediyorsanız ve görev yerine uzaklığınız 10 kilometreden azsa ‘Görevi Al’ butonuna tıklayıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Uygulamanın TechCrunch etkinliğinde finale kalan startup’lar arasında olduğunu belirtelim. Şirketin Windows Phone kullanıcıları için yapmış olduğu açıklamada, ekranda yer alan formu doldurduğunuz taktirde Windows Phone kullanan kişiler arasında uygulamayı ilk kullanan kişiler arasında olma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bounty’nin uygulama bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  Bounty
11
6
5
4
4
Emoji İle Tepki Ver
11
6
5
4
4