• Anasayfa
  • Mobil
  • Brezilya'da En Fazla Satılan Akıllı Telefon Moto G!

Brezilya'da En Fazla Satılan Akıllı Telefon Moto G!

0
0
0
0
0
​Samsung’un ve Apple’ın ürünleri sadece üretici şirketlerin ülkelerinde değil, dünyanın birçok ülkesinde de en fazla satılan akıllı telefonlar arasında yer alıyorlar. Fakat Brezilya için durum böyle değil. 
Samsung’un ve Apple’ın ürünleri sadece üretici şirketlerin ülkelerinde değil, dünyanın birçok ülkesinde de en fazla satılan akıllı telefonlar arasında yer alıyorlar. Fakat Brezilya için durum böyle değil. 

Lenovo tarafından satın alınan Motorola, üretici firmaların önceliği olan Hindistan’da ve diğer Asya ülkelerindeki pazar paylarında ciddi bir yer elde etti. Fakat sanıyoruz ki en büyük gelişmeyi Güney Amerika ülkelerinde elde etti.

Brezilya’daki kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören Motorola’nın orta segmente hitap eden akıllı telefonu Moto G, pazar payını %18 seviyelerine çıkardı. Genel olarak liderlikte Samsung bulunuyor olsa da, telefon bazında baktığımızda Moto G’nin başı çektiğini görüyoruz. Ayrıca Samsung, Brezilya’daki genel pazar payında %51’den %43 seviyelerine düştü.Analistler tarafından 100 ila 300 dolar fiyat aralığındaki akıllı telefonlar, önümüzdeki birkaç sene içerisinde pazarın çok büyük bir kısmını gele geçirecekler. Moto G’nin Brezilya’daki satış fiyatının 260 dolar olduğunu belirtelim.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0