Brikk’ten 200 Bin Dolarlık iPhone 6s!

0
0
0
0
0
Apple’ın 9 Eylül tarihinde tanıtmasının beklendiği iPhone 6s ve 6s Plus’ın 200 bin dolarlık lüks versiyonları ön satışa sunuldu.
Apple’ın tanıttıktan sonra yakın bir zamanda satışa sunacağı yeni iPhone’ların muhtemelen 150 tanesine eşit olacak fiyattaki (200 bin dolar) lüks iPhone 6s, Brikk tarafından ön satışa sunulmuş durumda.

Genellikle aralarında belirli bir statü belirleme savaşının olduğu, kapitalist sistemdeki yerini perçinleştiren ve ‘baaak benim iPhone’umu gördün mü?’ gibi sıradan cümleler kurmak üzerine özellikle ders aldığını düşündüğüm ünlü isimlerin tercih ettiği lüks akıllı telefonlar, dolayısıyla bu tarz ürünlerin üretimini gerçekleştiren şirketler için bulunmaz birer nimet. Brikk de bu şirketlerden bir tanesi. Lux iPhone 6s olarak satışa sunulan bu telefonlar, üç farklı versiyona sahip. Hepsinin 128 GB sürümlerinin bulunduğu telefonlar 24K sarı altın, 18K pembe altın ve 950 platinyum seçenekleriyle 8 bin dolardan 206 bin dolara kadar değişen fiyatlara sahip.Aranızda bunu satın alabilecek olan kişiler var mı bilmiyorum ama isteyenler Apple’ın bu lüks versiyonlu iPhone 6s modeline şuradaki link üzerinden ulaşabilirler.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0