• Anasayfa
  • Mobil
  • Bu Yıl Sektörü Domine Etmesi Beklenen 5 Akıllı Telefon!

Bu Yıl Sektörü Domine Etmesi Beklenen 5 Akıllı Telefon!

0
0
0
0
0
Piyasaya sürülmelerinin ardından sektörü domine etmesini beklediğimiz akıllı telefonları haberimizde derledik.
Akıllı telefon sektöründe her geçen senenin oldukça büyük çekişmelere sahne olduğunu biliyoruz. Bu sene piyasaya sürülmüş ve sürülecek olan akıllı telefonların da güzel bir rekabet ortamı oluşturacağını tahmin edebilirsiniz. Apple'ın büyük yeniliklerle kullanıcılarına sunacağı yeni iPhone, Samsung'un yeni şirket politikasıyla geliştirdiği ilk amiral gemisi telefonu olan Galaxy S7 ve diğer firmaların akıllı telefonları, bu sene satış rekorları kırmaya aday.

Bu haberimizde, 2016 senesinde satış rekorları kırmasını beklediğimiz yeni telefonlara yer verdik. Bakalım senenin ilerleyen zamanlarında bu telefonlardan hangileri hedeflerindeki satış rakamına ulaşabilecekler.
 

 iPhone 7Apple'ın Eylül lansmanında tanıtmasını beklediğimiz iPhone 7'nin kulaklık girişine sahip olmayacağını ve su geçirmez olacağını biliyoruz. Su geçirmez olması bu telefonun çok satılmasını sağlayacaktır ancak kulaklık girişinin olmamasının iPhone 7'yi nasıl etkileyeceği bilinmez. Apple, bu konuda da hayranlarına güveniyor.
 

 Samsung Galaxy S7Açıklanan AnTuTu sonuçlarına göre sektörün en iyi performanslı telefonu olacak olan Galaxy S7, sadece birkaç gün sonra tanıtılacak. Akıllı telefonun açıklanan tüm bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. 
 

 LG G521 Şubat tarihinde tüm bilgilerinin açıklanmasını beklediğimiz LG G5, çift kamera ve kapanmayan ekran teknolojisiyle kullanıcılarının karşısına çıkacak. Kamera ve görüntü kalitesi konusunda oldukça iyi performansa sahip olan G serisinin G5 ile işi bir adım öteye taşıması bekleniyor.
 

 Microsoft Surface PhoneWindows Phone kullanıcılarının sayısının çok az olmasına rağmen çırpınışlarını sürdüren Microsoft, yeni telefonu Surface Phone'da elinden geleni ardına koymamış. Hızlı şarj, 21 MP kamera, 4GB RAM, QHD ekran ve diğer özelliklerin Microsoft'a istediği çıkışı sağlması bekleniyor. Umarım Microsoft, herşeyin donanım olmadığını ve yazılım da son derece önemli olduğunu geç olmadan anlar.
 

 HTC One M10HTC'nin oldukça güvendiği One M10'un göze çarpan en iyi özelliklerinden birisi, telefonda 1.55 micron pikselli sensör kullanılacak olması. Bu sensör boyutu sayesinde telefon düşük ışıkta çok iyi fotoğraflar çekebilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0