• Anasayfa
  • Mobil
  • Bugüne Kadarki En Net iPhone 7 Fotoğrafı Ortaya Çıktı!

Bugüne Kadarki En Net iPhone 7 Fotoğrafı Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
iPhone 7 tanıtımına birkaç ay kala telefonun üzerindeki sır perdesi neredeyse ortadan kalktı. İnternete düşen son fotoğraf, cihazın bugüne kadarki en net görüntüsünü sağlıyor.
Aylardır süren iPhone 7 iddiaları ve sızıntıları tüm hızıyla devam ediyor. Önceki sızıntıları doğrulayan yeni bir fotoğraf daha ortaya çıktı. Bugüne kadarki en net iPhone 7 fotoğrafı diyebileceğimiz yeni görselde, iPhone 7’nin arka tasarımı tüm ayrıntılarıyla görülebiliyor.

 Arka Tasarım Açıkça Görülüyor

Fransa merkezli nowhereelse.fr sitesi tarafından yayınlanan fotoğraf, anten çizgilerinden arındırılmış ve büyük lense sahip tasarımı gözler önüne seriyor. Belki de iPhone 7 hakkındaki en erken iddialardan biri yeni cihazın anten çizgilerinden büyük ölçüde kurtulacağı iddiasıydı. Ardından gelen tüm sızıntılar da bu iddia üzerine şekillendi. Yeni sızıntıyla birlikte artık anten çizgilerinin tasarımın çerçevesini oluşturduğu neredeyse kesinleşti.

 Suya dayanıklılıkta sınırları zorluyor!

iPhone 7 hakkındaki bir diğer iddia ise çift lens ve büyüyen lense yönelikti. iPhone 7 Plus’ta çift lensli kameraya yer verileceği iddia edilmekle birlikte iPhone 7’de sadece tek lens yer alacağı belirtiliyordu. Fransız merkezli son sızıntıda da bu iddia doğrulanmış oldu. Eğer çok büyük bir sürpriz ile karşılaşmazsak Eylül ayında bu tasarımı bekleyebiliriz. Asıl merak konusu ise iPhone 6 / 6s benzeri bir tasarımın ne kadar beğenileceği. Açıkçası, Apple’ın müşteri bulmakta zorluk çekeceğini sanmıyorum. Pazar analizleri de eski iPhone modellerini değiştirmek için sabırsızlanan 70 - 80 milyona yakın iPhone kullanıcısı olduğunu söylüyor. Özetle, yine satış rekorları kıracak bir iPhone ile karşılaşabiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0