• Anasayfa
  • Mobil
  • Bükülen iPhone 6 Plus'lar Böyle Düzeltilecek

Bükülen iPhone 6 Plus'lar Böyle Düzeltilecek

1
0
0
0
0
Bükülen iPhone 6 Plus'lar Böyle Düzeltilecek
​iPhone 6 Plus’ın bükülmesinin ortaya çıkması, global anlamda birçok farklı olguların ortaya çıkmasına vesile oldu. Tüm şirketler cihazlarının bükülmeye karşı dayanıklı olduğunu ispat etmek istercesine, amiral gemilerini çeşitli testlere tabi tuttular. 
iPhone 6 Plus’ın bükülmesinin ortaya çıkması, global anlamda birçok farklı olguların ortaya çıkmasına vesile oldu. Tüm şirketler cihazlarının bükülmeye karşı dayanıklı olduğunu ispat etmek istercesine, amiral gemilerini çeşitli testlere tabi tuttular. Bazı kullanıcılarla birlikte farklı oluşumlar da bu durumdan faydalanıp hem “popi” olmak hem de kazanç sağlamak için farklı aktivitelerde bulundular.
 
Şimdi şöyle bir gerçek var, iPhone 6 Plus öyle ya da böyle bükülüyor mu? Evet. Peki büküldüğü anda ne yapmamız gerekiyor, kalkıp çöpe atacak halimiz yok ya.
 
PanelPress isimli şirket, bu duruma çözüm bulmak amacıyla gTool isimli cihazı üretti. Döndürülen vidalarla çalışan makine, eğilen iPhone 5, 6 ve 6 Plus’ı deforme etmeden ve cihazlara zarar vermeden düzeltiyor.
 
Aşağıda ürünün tanıtımıyla ilgili videoya ve görsellere ulaşabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0