• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefonunuzun Ses Açma - Kapama Tuşunu Kafanıza Göre Kişiselleştirebileceğiniz Uygulama

Telefonunuzun Ses Açma - Kapama Tuşunu Kafanıza Göre Kişiselleştirebileceğiniz Uygulama

1
0
0
0
0
Button Mapper isimli uygulama ile telefonunuzun ses açma-kapama tuşuna daha farklı fonksiyonlar kazandırabilirsiniz.
Button Mapper, telefonunun ses açma - kapama tuşuna farklı misyonlar yükleyip kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir uygulama. Şu an için BETA aşamasında olan uygulamayı kullanabilmek için öncelikle ilgili programa katılmanız gerekiyor fakat hiç üşengeçlik yapmayın, bu yalnızca birkaç dakikanızı alacak bir işlem. (o kadar yoktur bile)

Peki bu uygulamayı kullanarak neler yapabilirsiniz? Aklınıza gelen hemen hemen her şeyi. Örneğin ses açma - kapatma tuşlarını kullanıp ana ekrana geçebilir, açık olan uygulamaları görebilir, ekran kilidini buradan ayarlayabilir, kameranın flaşını açıp kapatabilir, bildirimlere ve medya dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Ekran parlaklığını dahi istediğiniz ölçüye getirebilmenizi sağlayan Mapper Button, tuşlara kısa ya da uzun basma şeklinde iki ayrı fonksiyon ekleyerek kullanılabiliyor.

Uygulamayı yükledikten sonra kullanabilmek için neler yapmanız gerektiğinden de kısaca bahsedeyim. Uygulamayı yükledikten sonra giriş ekranındaki Volume Up ya da Volume Down seçeneklerinden istediğinize dokunun. ‘Customize’ seçeneğini aktif duruma getirin ve istenilen erişilebilirlik izinlerini onaylayın. Son olarak Single tap ya da Long press seçeneklerinden (kısa ve uzun süreli basma) bir tanesine dokunun ve belirdiğiniz fonksiyonu aktif hale getirin, hepsi bu kadar.Dediğimiz gibi öncelikle Button Mapper’ı kullanabilmeniz için BETA testine katılmanız gerekiyor. Bağlantıya aşağıdan ulaşabilirsiniz. (belirli bir ücret ödeyerek uygulamanın diğer bazı özelliklerinden de faydalanabiliyorsunuz)

 
  Button Mapper İndir


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0