• Anasayfa
  • Mobil
  • Büyük Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Alacak Cihazların Listesi Yayınlandı!

Büyük Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Alacak Cihazların Listesi Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Sonunda 2016 yılına girdik ve artık yavaş yavaş bazı cihazlar Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başlayacak. İşte bu cihazların listesi yayınlandı.
Akıllı telefon kullanıcıları, cihazlarının yazılım güncellemesini yükseltmeyi önemsiyorlar. Çünkü cihazlara yeni özelliklerin eklenmesini herkes ister. 2016 bu açıdan birçok kullanıcı için çok önemli bir yıl, zira Marshmallow güncellemesini alacak olan cihazlar, artık yavaş yavaş Android’in bu son sürümüne kavuşacaklar.

Bildiğiniz gibi Nexus’lar (2013 model ve sonrası için geçerli) ve Android One, zaten bu güncellemeye en başından beri sahipler. Aşağıdaki listede ise üretildiği tarihlerle birlikte hangi cihazların Marshmallow güncellemesini alacağını göreceksiniz.

Bu listenin resmi olarak açıklandığını bir kez daha belirtelim. Güncellemeyi alması beklenen bazı cihazların bu listede olmamasından dolayı yüksek ihtimalle bundan sonra da almayacağını söyleyebilirim. Samsung’tan itibaren hangi cihazların Marshmallow’a sahip olacağını aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0