Çakma Telefonlar Neden Tercih Edilmemeli?

0
0
0
0
0
Ülkemizde de oldukça tercih edilen çakma telefon kullanımı son zamanlarda zirveye ulaşmış durumda. Çeşitli uydu kanallarında yapılan reklamların artmasıyla birlikte konu hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar, piyasada en çok tercih edilen telefonların çakmalarını alıp hayal kırıklığına uğrayabiliyor. 
Ülkemizde de oldukça tercih edilen çakma telefon kullanımı son zamanlarda zirveye ulaşmış durumda. Çeşitli uydu kanallarında yapılan reklamların artmasıyla birlikte konu hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar, piyasada en çok tercih edilen telefonların çakmalarını alıp hayal kırıklığına uğrayabiliyor. 

Fiyatı bakımından oldukça ucuz olan bu telefonlar birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Örneğin bu telefonlarda orijinallerine benzer yan sanayi malzemeler kullanılıyor ve güvenlik açısından oldukça düşük bir seviyeye sahipler. Ana haber bültenlerine de sık sık konu olan bataryanın patlaması sonucu meydana gelen yaralanmalar ise çakma telefonların tercih edilmemesi için gösterilebilecek en büyük sebeplerden biri olarak sayılabilir.Son dönemlerdeki artışları maksimum seviyeye ulaşan telefonların güvenlik açısından oldukça düşük bir performans sergilediğini unutmamakta fayda var. Ayrıca bazı kanallardaki telefon reklamlarına inanıp sipariş vermemeniz hem güvenliğiniz hem de akıl sağlığınız (kutudan salatalık çıkabilir) açısından iyi olacaktır. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0