• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6S'in "Live Photos" Özelliğini Artık Android'de Kullanabilirsiniz!

iPhone 6S'in "Live Photos" Özelliğini Artık Android'de Kullanabilirsiniz!

0
0
0
0
0
Android tarafında kamera uygulaması çözümlerinden biri olan Camera MX, iPhone 6S ile popüler hale gelen Live Photos özelliğini Live Shot adıyla uygulamasına entegre etti.
Her zaman Android ve iOS tarafında bulunan farklı özellikleri diğer platform kullanıcıları kullanmayı isterler. İşte tam bu noktada iPhone 6S'te bulunan hareketli fotoğraflar olan live photos özelliği artık Android'de de geldi. Tabii bir güncelleme ya da direkt olarak değil, sevilen kamera uygulamalarından biri olan Camera MX ile bu özelliği Android 4.3 ve sonrası sürüme sahip cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Live Shot adıyla eklenen bu özellik kullanım açısından da iPhone 6S ile aynı. Kamera çekimi yaparken "Live Shot" butonuna tıklayarak yapabildiğiniz çekimi de tıpkı 3D Toch özelliği ile uzun basarak görebildiğiniz şekilde daha sonradan görebiliyorsunuz. Ancak bu özelliği görmek ve kullanmak için bu uygulamayı kullanmanız şart.Camera MX uygulaması Appic Labs Corp. tarafından sadece Play Store'da ve ücretsiz olarak sunuluyor. Aşağıdaki bağlantıdan da uygulamayı indirebilirsiniz.
 
 
  Camera MX İndir [ÜCRETSİZ]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0