• Anasayfa
  • Mobil
  • CanlıSkor.com'un Android Uygulaması Yayınlandı

CanlıSkor.com'un Android Uygulaması Yayınlandı

0
0
0
0
0
CanlıSkor.com'un Android Uygulaması Yayınlandı
Türkiye'nin en büyük online skor takip sitelerinden biri olan canliskor.com'un Android uygulaması yayınlandı.
Türkiye'nin en büyük online skor takip sitelerinden biri olan canliskor.com'un Android uygulaması geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Fazla kafa karıştırmayan uygulama gerçekten basit ve kullanışlı bir arayüze sahip. Üstelik sadece futbol maçlarının skorlarını değil aynı zamanda basketbol, tenis, voleybol ve diğer 23 spor dalında ki maçların skorlarını öğrenebiliyorsunuz. 

Canliskor.com uygulamasının en dikkat çekici özelliklerinden biri "Oyunlarım" adlı özellik. Bu özellik sayesinde sadece belirlemiş olduğunuz maçlar ile ilgili bildirim alıyorsunuz. Böylelikle takip etmek istediğiniz maçlar ile ilgili skorları çok daha rahat bir şekilde görebiliyorsunuz. Bunların yanı spor tüm spor dallarının puan durumlarını da rahatlıkla görüyorsunuz.

Uygulamanın en güzel tarafı oldukça basit bir kullanımı olması "abi şunu nerden yapıyoruz ya" diyerek iki saat bir buton arama derdimiz yok. Bu kısımı özellikle çok beğendik. Bunun dışında zaten klasik olarak her skor takip uygulamasında yer alan özellikler Canlı Skor'un uygulamasında da yer alıyor. Ayrıca Canlı Skor'un iOS uygulaması da yer alıyor.
 
 CanliSkor.Com Mobil Uygulaması İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0