• Anasayfa
  • Mobil
  • İş Makineleri Üreten CAT'ten Tank Gibi Akıllı Telefon: CAT S50

İş Makineleri Üreten CAT'ten Tank Gibi Akıllı Telefon: CAT S50

1
0
0
0
0
iPhone 6, Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z3 gibi telefonlar, özellikleri kadar tasarım olarak da birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Fakat iş makineleri üreticisi CAT, görünüm olarak şık olmasa da tank gibi bir telefon üretti: CAT S50
iPhone 6, Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z3 gibi telefonlar, özellikleri kadar tasarım olarak da birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Fakat iş makineleri üreticisi CAT, görünüm olarak şık olmasa da tank gibi bir telefon üretti: CAT S50.

Genelde kullandığımız akıllı telefonlar yapı olarak narin oldukları için, düşürmemek adına elimizden ne gelirse yaparız. Ünlü iş makineleri ve kamyon üreticisi CAT, ağır işlerde çalışan işçiler için görünüm olarak kötü de dursa, son derece dayanıklı bir telefon geliştirdi. 
 

 İzolasyonuyla demir gibi sağlamlaştırılmış 

Gelişmiş izolasyon yapısıyla kullanıcılarının dikkatini çeken CAT S50, metal kenarlara, kuvvetli contalama ve kauçuk kaplamaları ile görünüş olarak kamyonların lastiklerini andırıyor. Ürün darbelere olduğu kadar suya da dayanıklı. 1 metreye kadar su altı basıncına ve toza dayanıklı olarak üretilmiş.


 

 Teknolojik özellikleri şaşırtıcı derecede iyi

Teknolojik özelliklerine baktığımızda cihaz son derece iddialı. 4.7 inçlik 720p ekrana sahip olan CAT S50, Android 4.4 KitKat, 1,2GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, kablosuz şarj gibi özellikleri barındırıyor. İnşaat ve maden ocaklarında çalışan işçi/mühendisler için S50, ilginç bir alternatif olabilir. 

Ürünün fiyatı ABD'de 499$, Avrupa'da ise 499€ şeklinde belirlendi.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0