• Anasayfa
  • Mobil
  • Caterpillar’dan, Birisinin Kafasına Düşse Cinayete Teşebbüsten Müebbet Yedirecek Sağlamlıkta Telefon: Cat S40

Caterpillar’dan, Birisinin Kafasına Düşse Cinayete Teşebbüsten Müebbet Yedirecek Sağlamlıkta Telefon: Cat S40

0
0
0
0
0
Daha çok ağır makine ve motorlar üreten dünyaca ünlü şirket Caterpillar, taş gibi sağlam Cat S40 isminde akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirdi.
‘Sağlamlık’ dediğimiz zaman akıllara ilk gelen şirketlerden olan Caterpillar, ağır makine ve motor üretimi dışında (eskiler daha iyi bilir) toprak sarısı renginde botlarıyla da bir zamanın en popüler markalarından bir tanesiydi. Popülaritesini kaybetmeyen şirket, yine şanına yakışacak cinsten bir ürünle karşımıza çıkıyor. Akıllı telefon dünyasına ‘taş gibi’ bir telefon kazandıran Caterpillar, Cat S40’ı özellikle ağır işlerde (genel olarak cihazın darbe almasına sebep olabilecek tüm ortamlarda) çalışan kişiler için hazırlamış.

Cihaz, 1.1GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip. 1 GB RAM ve 64 GB’a kadar çıkabilen 16 GB dahili hafızanın yer aldığı model, Android 5.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışıyor.
4.7 inç büyüklüğünde ve 960 x 540 çözünürlüğünde ekrana sahip olan Cat S40, 1080p video kaydı yapabilen 8 MP arka ve 2 MP ön kameraya sahip. 3G, 4G LTE, Bluetooth 4.1 ve GPS bağlantı desteklerinin bulunduğu cihazın sağlamlığı ise aldığı sertifikalarla belgelenmiş.

Mevzu bahis Caterpillar olunca cihazın ne kadar dayanıklı olduğunun merak edilmesi de doğal oluyor. IP68 sertifikasına sahip olan Cat S40, bir saat kadar suyun altında kalma ve toz geçirmeme özelliğine sahip. Caterpillar, Askeri Standart 810G sertifikasına da sahip olan cihazın 2 metre yükseklikten sert bir zemine bırakılsa dahi kırılmayacağını ve kullanıcıların bu konuda endişelenmelerine gerek olmadığını iddia ediyor. Ayrıca Cat S40, elinizde bir eldiven olsa dahi rahatlıkla kullanılabilecek teknolojik yeniliğe sahip.

620 dolar etiket fiyatına sahip olan Cat S40, 1 Ağustos tarihinden itibaren 60'tan fazla ülkede satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0