Cep Telefonunuza Gelen Reklam Mesajlarına Son !

0
0
0
0
0
Cep Telefonunuza Gelen Reklam Mesajlarına Son !
Numaralarımızı reklam şirketlerine satan bankalar, abonesi olduğumuz kurumlar, alış veriş mağazaları vb.. yüzünden cep telefonumuza sürekli spam mesajlar geliyor. Peki bunları nasıl engelleriz?
Numaralarımızı reklam şirketlerine satan bankalar, abonesi olduğumuz kurumlar, alış veriş mağazaları vb.. yüzünden cep telefonumuza sürekli spam mesajlar geliyor. Peki bunları nasıl engelleriz? Çözüm çok basit. Turkish SMS SpamFilter!
 

 Türkçe Olan Reklam Mesajlarını Tanıyor !


Turkish SMS SpamFilter, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde geliştirilen, bizim yaptığımız kullanışlı ve işe yarar ender uygulamalardan birisi. Programın mantığı çok basit, cep telefonumuza gelen spam mesajları otomatik olarak algılıyor ve saklıyor. Daha sonra bu mesajları kendimiz görüp silebiliyoruz.
Progaramı kullanmak için ekstra bir işlem yapmıyoruz. Programı kurmak yeterli. Program bizim için her şeyi yapıyor zaten.

Artık gereksiz gelen reklam mesajları yok! Sadece arada uygulamaya girip spambox’u kontrol etmemizde fayda var. Bakarsınız güzel bir indirim mesajı gelmiştir. Kaçırmak istemeyiz. 
  Turkish SMS SpamFilter Uygulamasını İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0