• Anasayfa
  • Mobil
  • Çerçevesiz Ekrana Sahip Müthiş iPhone 7 Konsepti

Çerçevesiz Ekrana Sahip Müthiş iPhone 7 Konsepti

0
0
0
0
0
Ekran büyüklüğü aynı olmasına rağmen daha kullanılabilir ekran büyüklüğü daha fazla olan ‘çerçevesiz’ iPhone 7 konsepti yayımlandı.
Tasarımcı Eduardo Guerrero, iPhone 7’ye ait yeni konsept tasarımını paylaştı. ‘Benzer boyut, daha büyük ekran’ sloganıyla paylaşılan konsept çalışmasında iPhone 7, çerçevesiz bir ekranla karşımıza çıkıyor. 

Apple’ın tasarım olarak iPhone 6s’ten fazla bir değişikliğe gitmeyeceği söylenen iPhone 7 için Apple fanlarının en büyük beklentisi, ekran çerçevesinin daha az alan kaplaması. (hiç olmasa daha iyi olur tabi) Bu durumu yaptığı konsept çalışmasıyla geniş kitlelere duyurmayı başaran Guerrero, aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisinin de iPhone 7’ye çok yakışacağını düşünmüş ki tasarımında buna da yer vermiş.

Ölçüleri 5.51 x 2.63 x 0.25 inç olacak şekilde tasarlanan iPhone 7, ekranın alt kısmında dijital bir Home tuşuna sahip. Yeni 64-bit mimarili AX işlemci ve iOS 10 işletim sisteminin olduğu görülen iPhone 7’de, önceki modellerde olduğu gibi 16 / 64 ve 128 GB dahili hafıza seçenekleri bulunuyor. Konsept çalışmasına ait tüm görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0