• Anasayfa
  • Mobil
  • Türk Yapımı Olan Trafik Cezalarını Kontrol Edebileceğiniz Mobil Uygulama: CezaCepte

Türk Yapımı Olan Trafik Cezalarını Kontrol Edebileceğiniz Mobil Uygulama: CezaCepte

0
0
0
0
0
Türk yapımı akıllı telefon uygulaması CezaCepte ile kesilen tüm trafik cezalarını anında kullanıcıların telefonuna bildirim olarak gönderiyor. Trafik cezalarının yanı sıra Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ve Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) gişelerinden bakiyesiz geçişleriniz de CezaCepte ile anında akıllı telefonunuza geliyor. 
Altında otomobili olan birçok kişinin sorunları arasında yer alan trafik cezaları, MTV, HGS ve OGS gibi konuları kontrol etmek gerekiyor. Hele ki bir cezanızı ödemeyi unuttuğunuz zaman bir de fazla fazla ödemek zorunda kalmak iste iyice can sıkar. CezaCepte adlı mobil uygulama ise sizlere bu derdinizden kurtaracak bir sistem geliştirerek aldığınız trafik cezalarını, Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinizi, HGS ve OGS sistemlerinde yaşayacağınız bakiyesiz geçişlerinizi telefonunuza bildirerek sizi uyarıyor.

Android ve iOS platformlarında bulunan bu uygulama ile plakanızı, TC kimlik no ve araç tescil tarihinizi girdikten sonra herşey CezaCepte uygulaması tarafından yapılacak. Aracınız ile ilgili tüm ödemeleri, ödeme tarihinden önce ve sonra belirli aralıklarla akıllı telefonunuza göndererek sizi faiz derdinden de kurtarıyor.Tamamen ücretsiz olan uygulama CezaCepte uygulamasını şimdilik iOS ve Android platformlarından indirebiliyorsunuz. Buradaki bağlantı üzerinden detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz CezaCepte için sorularınız ve görüşlerinizi [email protected] adresinden gönderebilirsiniz.
 
 
  CezaCepte İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0