• Anasayfa
  • Mobil
  • Teknoloji Muhabiri Chris Breen Apple’a Transfer Oldu

Teknoloji Muhabiri Chris Breen Apple’a Transfer Oldu

0
0
0
0
0
Teknoloji Muhabiri Chris Breen Apple’a Transfer Oldu
Kısa bir süre önce transfer dönemini başlatan teknoloji devi Apple, Macworld dergisinin ünlü editörlerinden Chris Breen ile anlaştı. Daha önceden de AnandTech’in kurucusu ve editörü Anand Lal Shrimpi’yi ekibine dahil eden şirket BC Radio 1’ın ünlü programcısı Zane Lowe ile de anlaşma imzalamıştı.  
Kısa bir süre önce transfer dönemini başlatan teknoloji devi Apple, Macworld dergisinin ünlü editörlerinden Chris Breen ile anlaştı. Daha önceden de AnandTech’in kurucusu ve editörü Anand Lal Shrimpi’yi ekibine dahil eden şirket BC Radio 1’ın ünlü programcısı Zane Lowe ile de anlaşma imzalamıştı.  

Kişisel blogundan konuyla ilgili açıklama yapan Breen’in henüz şirket bünyesinde konumu tam olarak bilinmiyor. Gelen haberlere göre ise başarılı editör Apple’ın halkla ilişkiler biriminde yer alacak. Parlak bir öz geçmişe sahip olan Breen, 5 yıl boyunca Macword’de görev almış ve Mac, iPad konulu kitapları piyasaya çıkarmıştı.Çalışmalarını tamamen dijital ortama taşıyan editör bundan 6 ay önce son basılı sayısını yayımladı. Ortalıkta dolaşan dedikodulara göre ise Apple, yüksek profilli editörleri bünyesine katmaya devam edecek.   
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0