• Anasayfa
  • Mobil
  • Çift Arka Kameralı Motorola Moto X (2016) Sızdırıldı

Çift Arka Kameralı Motorola Moto X (2016) Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Motorola'nın yeni üst seviye akıllı telefonu Motorola Moto X (2016)'nın teknik özellikleri sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre cihaz Snapdragon 820 işlemcisi ve çift kamerasıyla öne çıkıyor.
Motorola'nın daha önceden Moto X serisine devam etmeyeceği ve yeni amiral gemisi telefonlarını Moto Z adı altında satışa sunacağı konuşuluyordu. Bu yıl Motorola'nın Moto Z adında yeni amiral gemisi modellerini tanıtması tam da Moto X serisinin sonunun geldiğini doğrularken, Motorola XT1650 kodlu Motorola Moto X (2016)'nın teknik özellikleri GFXBench aracılığıyla ortaya çıktı.

Bu durum üzerine Motorola'nın Moto Z serisiyle çeşitli farklı teknolojileri test ederken Moto X'in standart bir akıllı telefona daha yakın tasarımda karşımıza çıkacağı iddiaları ortaya atıldı. Henüz durumun ne olacağı bilinmiyor ancak şirketin iki farklı isimde amiral gemisi sunması şu anda bu iddiaları işaret ediyor. Tabii öte yandan GFXBench testinde apaçık sızdırılan modelin Moto X adını taşıdığı görünmüyor, bu durumda Motorola'nın serinin adını değiştirme ihtimali de gündemde.


 

 Motorola Moto X (2016) Teknik Özellikleri

Ortaya çıkan sızıntılara göre 5.5 inçlik QHD çözüzünürlüklü ekranı bulunan Motorola Moto X (2016) gücünü Qualcomm'un Snapdragon 820 işlemcisinden alıyor. Cihaz 4GB RAM ve 32GB depolama alanıyla birlikte geliyor ancak bu alanın 24GB'ı boş. Cihazda biri 21MP, diğeri ise 16MP çözünürlüklü olmak üzere iki arka kamera; 5MP çözünürlüklü ise bir ön kameraya yer veriliyor. Mootorola Moto X (2016)'nın ilk etapta Android 6.0.1 işletim sistemiyle çalıştığı görülüyor. Cihazın tasarımına ilişkin bir detay ise henüz paylaşılmadı.

Not: Haberdeki telefon görseli Motorola Moto Z cihazına aittir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0