• Anasayfa
  • Mobil
  • Gionee'den Çift Bataryalı Akıllı Telefon Modeli M5 Geliyor

Gionee'den Çift Bataryalı Akıllı Telefon Modeli M5 Geliyor

0
0
0
0
0
Birileri hızlıca akıp biten akıllı telefon şarjına bir çözüm bulmuş. Çift bataryalı Gionee M5 !
Bir çok firma daha ince telefonlar yapabilmek uğruna bataryaları küçültüyorlar. Bu nedenle kullanıcılar günü kurtarabilmek adına alternatif şarj cihazlarına yöneliyorlar. Bazıları şarjlı kılıf bazıları ise taşınabilir batarya kullanıyorlar.

İşte uzak doğudan dostlarımız Çin'de çift bataryalı Gionee M5'i duyurdular. Tahmini olarak 6000 mAh toplam kapasiteye sahip olacak ve çift batarya teknolojisi ile gelecek.Peki çift batarya sistemi bu cihazda nasıl çalışacak. Cihazda biri entegre diğeri çıkarılabilir iki pil olacak. Cihaz normal çalışırken çıkarabilir bataryayı kullancak. Çıkarılabilir batarya bttiğinde ise entegre bataryaya geçiş yapacak cihaz size telefonu kapatmadan batarya değiştirme veya şarj etme imkanı sunacak.

Haliyle telefon standartlardan biraz daha kalın olacak fakat Gionee bu telefonun 4 gün batarya ömrü sunacağını iddia ediyorlar. Bu çift batarya teknolojisinin diğer markalarada örnek olmasını temenni ediyoruz. Gionee M5 hakkında sızıntılar elimize geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0