Çift Kameralı iPhone 7 Plus İddialarını Güçlendirecek Yeni Bir Fotoğraf Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine yönelik sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7'nin çift kamerasını gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf yayınlandı.
Apple’ın 21 Mart etkinliği öncesi, iPhone 7 modeline yönelik iddialar ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Her ne kadar iPhone 7 bu etkinlikte yer tanıtılmayacak olsa da, dedikoduların bu denli artmasını etkinliğin yaklaşmasına ve bir diğer iPhone modeli iPhone SE’nin gündemde olmasına bağlayabiliriz. Çünkü, Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7 için sızıntı yoğunluğu bugünlerde normalden oldukça yüksek.

 Fotoğraftaki Lensler iPhone 7 Plus'a Mı Ait?

Hatırlayacağınız gibi, dün yayınladığımız buradaki haberimizde iPhone 7’nin sızan tasarımını sizlerle paylaşmıştık. Buradaki haberimizde de iddia edilen yeni tasarıma yönelik görüşlerinizi paylaşabileceğiniz bir anket yayınlamıştık. Şimdiki haberimize konu olan ise, iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen çift kamerayı gösteren fotoğraf. Fransız nowhereelse.fr sitesi tarafından yanınlanan ve Apple tedarikçi zincirine dayandırılan fotoğraftaki lenslerin, gerçekten iPhone 7 Plus’a ait olup olmadığı ise doğrulanabilmiş değil.

 Apple Yenilik Sunmak Zorunda!

Diğer markaların amiral gemisi telefonlarında çıtayı yukarılara çıkardıkları bir gerçek. Açıkçası, Apple’ın da iPhone 7 ve 7 Plus’ta bu trende uyması gerektiğini düşünüyorum. LG, modüler konsepti ve çift kameralı yeni amiral gemisi ile, Samsung ise mobilde sanal gerçekliğe yönelik atılımlarıyla sektörde yenilik peşinde. Apple’ın kendini tekrarlayan bir görünüm çizmemesi gerekiyor. Görseldeki bileşenler gerçeği yansıtıyor mu bilinmez ama Apple’ın yeni bir şeyler yapması gerektiği kesin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0