• Anasayfa
  • Mobil
  • Sınırlı Sayıda Üretilecek Modüler Tablet: Click ARM One

Sınırlı Sayıda Üretilecek Modüler Tablet: Click ARM One

0
0
0
0
0
Herkesin bildiği gibi Google uzun süredir modüler akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor. Bu sektördeki pazar payına ortak olmak isteyen diğer şirketler ise çoktan yeni stratejilerini belirledi. Bu teknoloji yarışına dahil olmak isteyen Click ARM One isimli 10 inç modüler tablet, kullanıcıların beğenisine sunuldu.
Herkesin bildiği gibi Google uzun süredir modüler akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor. Bu sektördeki pazar payına ortak olmak isteyen diğer şirketler ise çoktan yeni stratejilerini belirledi. Bu teknoloji yarışına dahil olmak isteyen Click ARM One isimli 10 inç modüler tablet, kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Click ARM One, çıkarılabilir depolama modülü, hafıza ve hatta ekranıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Samsung Exynos 4412 işlemciyle gelen tabletin içerisinde 2 GB RAM bulunuyor. Bu arada işlemcisi farklı bir modelle değiştirilebiliyor veya hafızası istenildiği gibi yükseltilebiliyor. İçerisinde hiçbir ortak çip seti üreticisini barındırmayıp ‘’gelişmiş değiştirebilir modül’’ mantığından yola çıkan Click ARM One, sınırlı sayıda (1000 adet) üretilecek. ImasD şirketinin elinden çıkan bu teknoloji ön siparişleri almaya çoktan başlamış. 2015’in yaz aylarında kullanıcılarla buluşacak olan ARM One’a sahip olmak için 313 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.  

Kaynak: 4pda.ru    
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0