Çocuklar için GPS'li Kol Saati

1
0
0
0
0
Çocuklar için GPS'li Kol Saati
HereO adlı saat ile atrık çocukların kaybolma olasılığı ortadan kalkıyor. Bağış toplamaya başlayan GPS'li saat evebeynler tarafından istenen bir cihaz olmakla beraber, özellikleri ile oldukça kullanışlı. 
Çocuklarının koybolmasından korkan evebeynler için hereO adlı yeni bir GPS'li (Küresel Konumlama Sistemi) saat ortaya çıktı. Hatırlanabileceği gibi daha önce de alanında uzman Garmin ve TomTom'dan GPS'li saat çözümleri gelmişti. Ancak bu firmalar daha çok yetişkinlere hitap ediyordu. 

İndiegogo üzerinden bağış desteği almakta olan çocuklara özel GPS'li saat hereO, şu an için 30 bin doları gördü. Hedefleri 100 bin dolar olan geliştiricilerin, önlerinde 35 günlük uzun bir süre var. 

Mobil desteği olan saat, evebeynler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek türden. Uygulama üzerinden saati takan çocuğun nerede olduğu görülebilmekte. Tabii sadece kaybolma durumlarında değil, okula gidiyorum diyerek, derslerden kaytaran çocukların korkulu rüyası olacak bu saatin bataryası 24 ile 72 ssat arasında dayanmakta. Ayrıca suya dayanıklı olan saat, 129 dolardan satışa çıkacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0