• Anasayfa
  • Mobil
  • Dünyanın İlk ‘Balık Gibi Yüzebilen’ Akıllı Telefonu Satışa Sunulmak Üzere!

Dünyanın İlk ‘Balık Gibi Yüzebilen’ Akıllı Telefonu Satışa Sunulmak Üzere!

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz yıl bir Indiegogo projesi olarak karşımıza çıkan ‘dünyanın ilk yüzebilen akıllı telefonu’ Comet, yakın bir zamanda satışa çıkarılmaya başlanacak.
Yapılan araştırmalara göre her yıl 82 milyon dolayında akıllı telefon denize, tuvalete ya da havuza düştüğü için kullanılamaz hale geliyor. Comet, bu sorunu tamamen ortadan kaldıracak tasarıma sahip bir akıllı telefon olarak geçtiğimiz yıl Indiegogo üzerinden bağış toplamaya başlamıştı. Beklenen an geldi çattı ve cihaz, yakın bir zamanda satışa sunulacak.

Yalnızca IPx7 sertifikasına sahip olmayan, aynı zamanda bir balık gibi denizin dibinden yüzerek suyun yüzeyine çıkabilen Comet’in sahip olduğu özelliklerle de ilginizi fazlasıyla çekeceğini düşünüyorum.4.7 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunan cihazda, Samsung Galaxy S6 edge’dekine benzer bir LED flaş desteği bulunuyor. 16 MP çözünürlüğünde arka kamerası bulunan ve Android’in son sürümü Marshmallow işletim sistemini kullanan Comet’te 4 GB RAM, 2GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Snapdragon 810 işlemci ve 2800mAh gücüne batara bulunuyor. Siyah, beyaz ve altın renk alternatiflerinin bulunduğu Comet’e daha önce Indiegogo üzerinden bağışta bulunanlar, cihazın 32 GB versiyonuna 279 dolar, 64 GB versiyonu ise 289 dolardan sahip olacaklar. Normal piyasası için tavsiye edilen satış tutarları ise sırasıyla 399 dolar (32 GB) ve 469 dolar (64 GB).
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0