Conan Apple Watch ile Dalga Geçti

0
0
0
0
0
Conan Apple Watch ile Dalga Geçti
Daha Apple Watch piyasaya sürülmeden Apple'dan bir atak daha geldi: Apple Pocket Watch!
Akıllı saatler günümüzde oldukça popüler olmalarına rağmen fiyat - performans bakımından çoğumuzun ihtiyaçlarını karşılamamakta. Genel olarak 300 dolar ve üzeri bir fiyat yelpazesinde olan akıllı saatler kimine göre bu fiyatı hak etmiyor.

Bu durumun farkına varan ilk firmalardan biri de Apple. Hatta söylenenlere göre, Apple’ın akıllı saati Apple Watch’ı piyasaya sürmesindeki asıl amaç, bir nevi kullanıcıların nabzını yoklamak ( saatlerin etiketlerindeki fiyatlar da muhtemelen bu nedenle yüksek).

Apple, yeni çıkarmaya hazırlandığı cep saati ile müşteri memnuniyetini de yükseğe çıkarmayı umuyor. Özellikle 300 dolar civarı bir ücret vererek bileğine sıradan bir saat takmak istemeyenler için, yeni Apple PocketWatch oldukça kullanışlı, görüntü olarak da şık bir tasarıma sahip.

Fiyat bakımından da Apple Watch’a göre daha ucuz olacak Apple PocketWatch, akıllı saatten sonra akıllı cep saati sektörüne adım atan Apple’ın piyasadaki yeni ve en büyük kozu olacak gibi görünüyor.
 


Videodan da anlaşılacağı üzere; olay güzel bir şaka ve Apple'a ince bir göndermeden ibaret. Ünlü Amerikan talk show programı ''Late Night with Conan O'Brien''ın ekibi Team Coco tarafından hazırlanan video, özellikle cihaz fiyatları ile tepki çeken Apple'a güzel bir gönderme olmuş. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0