iPhone ve iPad Kullanılarak Dizi Çekildi

0
0
0
0
0
​ABC kanalının en sevilen komedi dizilerinden olan Modern Family’nin Connection Lost adlı bölümü, tamamen iPhone, iPad ve MacBook’un kameralarıyla çekilen ilk dizi bölümü oldu.
ABC kanalının en sevilen komedi dizilerinden olan Modern Family’nin Connection Lost adlı bölümü, tamamen iPhone, iPad ve MacBook’un kameralarıyla çekilen ilk dizi bölümü oldu.

Dizide reklam amacıyla sıklıkla Apple’ın ürünleri kullanılıyordu. Bu sefer dizinin bir bölümü komple Apple ürünlerinin kameralarıyla çekilecek. Kullanıcıların gözünde gayet eğlenceli gibi görünse de dizinin yaratıcısı olan Steven Levitan, iPhone’larla dizi çekmenin sanıldığından çok daha zor olduğunu belirtti.

Dizideki oyuncuların klasik kamera karşısındaki konuşma bölümlerinin kendilerini oldukça zorladığını söyleyen Levitan, artık işin içinden çıkamayacaklarını anlamalarından sonra işi kamera operatörlerine devretmek zorunda kaldıklarını söyledi. Operatörlerin kollarını tutan dizi oyuncuları, sanki iPhone ya da iPad’i tutuyormuş gibi göründüler.Apple’ın ürünleriyle çekilen dizinin Connection Lost bölümü, 25 Şubat tarihinde yayınlanacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0