• Anasayfa
  • Mobil
  • Çin'den Balyoz Gibi Akıllı Telefon: Conquest S6

Çin'den Balyoz Gibi Akıllı Telefon: Conquest S6

0
0
0
0
0
CAT’in suya,toza darbelere ve şoka karşı dayanıklı olan kaya gibi sağlam akıllı telefonuna Çin’den rakip geliyor. Conquest S6 adındaki telefon sağlam yapısıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı hedefliyor. 
CAT’in suya,toza darbelere ve şoka karşı dayanıklı olan kaya gibi sağlam akıllı telefonuna Çin’den rakip geliyor. Conquest S6 adındaki telefon sağlam yapısıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı hedefliyor. 

Akıllı telefon yarışlarının son hızıyla devam ettiği son günlerde telefon üreticileri sağlamlığı bir kenara bırakıp şık dizaynlara yönelmiş durumda. Sağlamlık konusunda master yapan CAT ve Casio gibi firmaların bu konuda son sözü söylemesi Çin’i çoktan harekete geçirmiş ve ortaya Conquest S6 çıkmış. Sağlam akıllı telefon piyasasının göz bebeği olabilecek bu yeni model 290 gram ağırlığında olacak. Güçlendirilmiş titanyum vidalarıyla ve darbe emici gövde çerçeveleriyle ön plana çıkan telefonun diğer özellikleri arasında MediaTek MT6732 4 çekirdekli 64-bit işlemci, 1 GB RAM, 8GB dahili depolama alanı, 5MP ön kamera, 13MP arka kamera ve 4.000mAh pil bulunuyor.Android 4.4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan cihaz, 325 dolar fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak. Unutmadan, kesin çıkış tarihi ve ülkemize ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi yok.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0