• Anasayfa
  • Mobil
  • Dünyanın en İnce Telefonu Artık Coolpad lvvi K1 Mini

Dünyanın en İnce Telefonu Artık Coolpad lvvi K1 Mini

2
1
0
0
0
​Dünyanın en ince telefon modeli hemen hemen her ay el değiştirmeye başladı. Sizlere en son Vivo X5 Max ismiyle tanıttığımız telefon, 4.75 mm inceliğiyle dünyanın en ince akıllı telefonuydu, ama artık değil. Dünyanın en ince akıllı telefonu olan Coolpad Ivvi K1 Mini’nin inceliği ise 4.7 mm.
Dünyanın en ince telefon modeli hemen hemen her ay el değiştirmeye başladı. Sizlere en son Vivo X5 Max ismiyle tanıttığımız telefon, 4.75 mm inceliğiyle dünyanın en ince akıllı telefonuydu, ama artık değil. Dünyanın en ince akıllı telefonu olan Coolpad Ivvi K1 Mini’nin inceliği ise 4.7 mm.

Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda 4.7 inç büyüklüğünde, 1280x720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip olacak. 64-bitlik Qualcomm mimarisine sahip olan cihaz, 4 çekirdekli Snapdragon 410 yongasetinden gücünü alıyor.

Bellek sistemlerine baktığımızda 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızasının olduğunu görüyoruz. Cihazın arka yüzünde 8 megapiksel ve ön yüzünde 5 megapiksellik kamera bulunuyor.

4G LTE bağlantı desteği sunan ve 1800mAh batarya gücü bulunan ürünün etiket fiyatı ise 200 dolar olarak belirlenmiş.

Çin tabanlı üreticilerin “dünyanın en ince telefonu” konulu reklam stratejisine çok önem verdiklerini düşünürsek, bu tarz haberleri görmeye devam edeceğimiz kesin.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0