• Anasayfa
  • Mobil
  • Cortana'nın Beta Testi Sona Erdi, Android ve iOS'te Tam Sürüm Olarak Yayınlandı!

Cortana'nın Beta Testi Sona Erdi, Android ve iOS'te Tam Sürüm Olarak Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Microsoft'un meşhur sesli asistanı Cortana'nın beta testleri sonunda bitti ve Android ve iOS platformlarında tam sürüm olarak yayınlandı.
Microsoft'un meşhur sesli asistanı olan Cortana hali hazırda Windows Phone telefonlarda ve Windows 10 bilgisayarlarda dili İngilizce yapmanız halinde aktif olarak kullanılabiliyor. En büyük rakibi olan Siri'yle ölesiye kıyaslanan ancak Türk kullanıcıları için daha olmayan Türkçe desteği yüzünden Siri'nin önde olduğu bu kıyaslamada Cortana büyük bir hamle ile Android ve iOS platformuna girişi resmi olarak yaptı.

Şimdiye kadar beta testleriyle denenen bu Microsoft'un biricik sesli asistanı artık Google Play'den ve App Store üzerinden indirilebilir durumda. Yani özellikle iOS kullanıcıları artık hem Siri hem Cortana ile iki sesli asistanın keyfini çıkarabilirler.Ancak şunu da belirtmekte fayda var: Cortana şu anda tam sürüm olarak yayınlandı evet, ama sadece ABD ve Çin'deki kullanıcılara açılmış. Yani şu anda bu ülkeler dışındaki kullanıcılar erişemiyor. Fakat Android'in APK sistemi sayesinde tam sürüm APK'sını aşağıya eklemiş olacağız. iOS bağlantısını da koyacağız elbet, bu ülkelerdeki takipçilerimiz rahatça erişsinler diye.

Sonuç olarak Cortana'nın son haline ülke sınırına rağmen Android kullanıcıları sorunsuz olarak aşağıdaki bağlantıdan APK'yı indirip kurarak erişebilirler. iOS kullanıcıları da bağlantıya bir baksın, kısa sürede açılabilir sonuçta.
 
  Cortana İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0