• Anasayfa
  • Mobil
  • Cortana, Android Kullanıcılarını Bilin Bakalım Hangi Film Oyununa Davet Ediyor

Cortana, Android Kullanıcılarını Bilin Bakalım Hangi Film Oyununa Davet Ediyor

0
0
0
0
0
Microsoft'un dijital asistanı Cortana bize her konuda yardımcı oluyor. Android kullanıcıları için Cortana'dan güzel bir haber var. Artık canınız sıkıldığında Cortana ile "bil bakalım hangi film" isimli oyunu oynayabilirsiniz. 
Cortana artık hayatımızın tamamen bir parçası olmaya başlıyor. Apple'daki Siri'ye rakip olarak geliştirilen ve her geçen gün daha fazla özellikler eklenen Cortana bizlere kendisini daha da sevdirecek. Yeni eklenen özelliği ile Cortana ile canınız sıkıldığında film tahmin etme oyunu oynabilirsiniz. 

Cortana ile film tahmini oyununu oynamanız için "Play the movie game" demeniz yeterli. Sonra size 3 ipucu vererek filmi tahmin etmenizi isteyecek. Oyun sırasında rastgele Cortana sizlere şifre verecek. Oyun sonunda bu şifreyi Google Play Store'da ücretli uygulamalarda indirim olarak kullanabileceksiniz. Belki ki buraya kadar çok kolay gibi görünebilir ama Cortana hiç de öyle zannetiğiniz gibi kolay lokma değil. Cortana'ya gelen bu özellik ile onunla iyiden iyiye arkadaş olacağız gibi.Cortana'daki bu özellik aklımıza ünlü televizyon dizisi The Big Bang Theory'i getirdi. Dizinin bir bölümünde Raj isimli karakter Siri ile resmen çıkıyordu. Raj bütün hayatını Siri'ye göre ayarlamıştı. Belki de yakında bizler de böyle olacağız gibi.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0