• Anasayfa
  • Mobil
  • Counter Strike Android Versiyonu Kurulum Rehberi

Counter Strike Android Versiyonu Kurulum Rehberi

13
2
1
1
0
Counter Strike Android Versiyonu Kurulum Rehberi
Counter Strike'ın bir emülatör aracılığıyla Android cep telefonlarında direkt olarak oynayabilmeniz için gereken adımları tek tek açıklıyoruz.
Counter Strike'ın Android platformuna geleceği haberiyle birçok CS fanı bu habere çok sevinmişti. Ancak daha Valve oyunu Android için çıkarmadan birkaç kişi tarafından emülatör vasıtasıyla hem Half -Life hem de Counter Strike Android platformuna getirildi. Tabii bu oyun lisanslı olmayınca Google Play Store'da bulunmuyor. Ancak dilerseniz APK ve OBB dosyalarıyla bu işi rahatlıkla çözebilirsiniz.

Klasik APK kurulum işlemi ile oynayabildiğiniz bu iki oyun stabil değil. Öncelikle bunu belirtelim. Yani oyunu oynarken atmalar, açılmama sorunları ve menüde seçim yapamama vb sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü oyun bahsettiğim gibi içinde bir emülatör eşliğinde  bir launcher görevi görerek işliyor. Şimdi ise nasıl kurabileceğimize geçelim;
 

Yukarıdaki videodan Fobito ekibimizin anlatımını uygulayarak oyunu rahatlıkla Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Videodan farklı olarak sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza indirdiyseniz cihazınıza atmadan önce dosyaları çıkartıp öyle atmak daha kolayınıza gelebilir.

Şimdi nasıl kuracağınızı öğrendiyseniz aşağıdaki bağlantıdan Counter Strike'ın Apk dosyasına ulaşabilirsiniz;
 
  Conter Strike APK Dosyası İndir

13
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
2
1
1
0