Cyanogenmod'lu Yeni Telefon: Micromax Yureka!

0
0
0
0
0
OnePlus One'dan sonra CyanogenMod önyüklü yeni bir telefon daha yolda! Micromax Yureka!
Geçen sene tanıtılan ve baştaki davetiye sıkıntısı olmasa aslında çok satabilecek, donanımsal özellikleri ve CyanogenMod kullanmasıyla fazlasıyla dikkat çeken telefon OnePus One kullanıcılar tarafından beğeni kazanmıştı. Aynı zamanda bazı sıkıntılar baş gösterse de bu şirketle alakalı durumlardı. 

Şimdi ise OnePlus dışında yine CyanogenMod kullanan farklı bir telefon ile karşı karşıyayız: Micromax Yureka!Micromax Yureka resmi olarak CyanogenMod önyüklemesi ile gelen ikinci telefon oldu. Tasarım açısından hoş gözükse de tanıtım görsellerinde bahsedilen "Telefonların Zeus'u" kafasında denilebilecek kadar iddialı bir telefon değil.
 

 Micromax Yureka Teknik Özellikleri


5.5" HD Çözünürlükte Ekran (1280x720)
1.5Ghz 8 Çekirdekli ve 64 Bit Snapdragon 615 İşlemci
2GB RAM
13MP Sony IMX135 Arka Kamera ve 5MP Ön Kamera
16GB Depolama Kapasitesi
32GB'a Kadar MicroSD Kart Desteği
2,500mAh Batarya
CyanogenMod 11S İşletim Sistemi (Android 4.4.4 Kitkat)Aslında teknik özellikler bakımından iyi olan Micromax Yureka'nın asıl farkı ise fiyat kısmında karşımıza çıkıyor. $147  gibi bir fiyat etiketine sahip olacak Micromax Yureka bu özelliklere göre inanılmaz bir fiyat biçmiş durumda. Diğer ülkere satışı olup olmayacağı belli olmayan Yureka'nın şimdilik sadece Hindistan'da satışı olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0