• Anasayfa
  • Mobil
  • Daha Elimize Bile Değmeyen iPhone 6s'e Çekiçli-Bıçaklı Dayanıklılık Testi

Daha Elimize Bile Değmeyen iPhone 6s'e Çekiçli-Bıçaklı Dayanıklılık Testi

0
0
0
0
0
Daha Elimize Bile Değmeyen iPhone 6s'e Çekiçli-Bıçaklı Dayanıklılık Testi
'Yeni bir telefon gelse de anasını ağlatsam' diye pusuda bekleyen YouTube kanallarından olan Techrax, gül rengi iPhone 6s'in ne kadar dayanıklı olduğunu test etti.
Şimdi diyeceksiniz ki ‘şu adamın da ne reklamını yaptın arkadaş’, ama durum hakikaten sandığınız gibi değil. İşini başarılı yapan herkese saygı duyuyorum, bu saygıyı hak eden kanallardan bir tanesinin de Techrax olduğunu düşünüyorum. Neyse, asıl konumuza dönelim.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilk gül rengi iPhone 6s müşterisi olan kızdan ve Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarından bahsetmiştim. Şimdi de zannediyorum ki akıllı telefonlardan ‘nefret eden’ Techrax, ABD’de piyasaya yavaş yavaş çıkmaya başlayan iPhone 6s’e dayanıklılık testi yaptı.

Klasik bıçak ve çekiç testini uygulayan YouTube kanalı, işkenceye her zamanki gibi biraz daha yumuşak başlıyor. Bıçakla şöyle bir üzerinden geçilen ve sonrasında ufak çekiç darbeleriyle ekranının ne kadar dayanıklı olduğu kontrol edilen iPhone 6s, sonrasında ise paramparça olacak şekilde çekiç darbeleri alıyor. 

Aslında 7000 serisi alüminyumun ne kadar sağlam bir malzeme olduğunu da bu videoyla daha iyi anlamış olduk. Çünkü hatırlayacağınız üzere önceki testlerde gövde çok daha çabuk deforme oluyordu, iPhone 6s’in gövdesi ise hiçte fena dayanmadı. 

Siz de videoyu bir izleyin, sonrasında yorumlarınızı bekliyorum.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0