• Anasayfa
  • Mobil
  • Dolmuş Driver'ı Yapan Türk Ekibinin "Damsız Girilmez" Oyunu Android'de!

Dolmuş Driver'ı Yapan Türk Ekibinin "Damsız Girilmez" Oyunu Android'de!

1
0
0
0
0
Dolmuş Driver ile dünya çapında ün salan Gripati'nin yepyeni oyunu Damsız Girilmez iOS'ten sonra şimdi de Android'teki yerini aldı.
Gripati adlı Türk yapımcı firması Dolmuş Driver isimli oyunuyla hem ülkemizde hem de dünya çapında beğenilmişti. Şimdi ise yeni oyunu ile ilk olarak iOS platformunda sahne alan firma Türkçe olarak "Damsız Girilmez" adını verdiği bu oyuna küresel olarak "Bodyguard - No Single Man Allowed" adıyla piyasada yer edinecek.

Bodyguardlık yaptığımız gece kulübümüze gelecek olan ve girmeye çalışan damsız erkekleri postaladığımız oyunda kullanılan seslendirmeler ise oldukça eğlenceli olduğunu belirtmiştik. Gece kulübüne yaklaşmadan çeşitli objeler fırlatarak yollayacağımız adamlardan her biri için ekstra para kazandığımız oyunda tek kadın ve çift olarak gelenleri postalamaya çalışmamamız gerekiyor. Yoksa bu sefer de müşteri kaybettiğiniz için paranız gideceği bir sisteme sahip olan oyun şimdi de Android platformuna geldi.Plants & Zombies oyununu andıran yapısına rağmen seslendirmeler ve oyun yapısı olarak bizden biri olan oyun iOS platformunda 0.59TL fiyata sahip olmasına rağmen Android platformuna tamamen ücretsiz olarak geldi.
 

Oyunu her iki platformdan sahip olmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan indirebilir;
 
  Damsız Girilmez / Bodyguard - No Single Man Allowed İndir [iOS: 0.59TL / Android : ÜCRETSİZ]
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0