• Anasayfa
  • Mobil
  • Deezer'ın Yeni Versiyonunda Arayüzü Güncellendi

Deezer'ın Yeni Versiyonunda Arayüzü Güncellendi

0
0
0
0
0
Deezer'ın Yeni Versiyonunda Arayüzü Güncellendi
Deezer online müzik dinleme uygulaması yeni versiyonuyla beraber arayüz güncellemesine gitti.
Günümüzde telefonların kapasitesi ne kadar çok artsa da birçoğumuzun cihazlarında en fazla yer kaplayanlar her zaman müziklerimiz olmuştur. Fakat birçoğumuz da bu müzikleri, internet ortamında indirerek bir nevi kaçak indirip emek hırsızlığı yaparak dinliyoruz. Tabi bu konuda etkili olan en büyük şey albüm fiyatlarının yüksek olması. Özellikle ülkemizdeki genç kesim sadece çok sevdiği sanatçıların albümlerini alıyorken, hiç albüm almayan kişilerin sayısı da bir hayli fazla. Hele hele tek tek albüm almaya kalksak gerçekten yüksek rakamlar ortaya çıkıyor.

İşte bu durumu bir miktar düşürmemize, hem de müzikler tarafından doldurulacak hafızaların önüne geçen en çok bilinen iki uygulama mevcut. Bunlardan biri Spotify iken diğeri ise haberimize konu olan Deezer adlı uygulama.

Deezer bize online ortamda ücretsiz olarak ve herhangi bir illegal durum yaşamadan müzik dinlememizi sağlıyor. Spotify ile çok benzer olan uygulama, aylık 10TL gibi cüzi bir ücretle beğendiğimiz şarkıları telefonumuza indirerek kotamızdan yemeden en sevdiğimiz şarkıları dilediğimizce dinlememize olanak tanıyor.

Geçen günlerde yenilenen Deezer, bilgisayar uygulamasından aldığı çok fazla olumlu tepki sonucunda mobil uygulamalarını da güncelleyerek yeni arayüzüne uygun hale getirme kararı aldı. Aynı zamanda birkaç yenilik te sunan bu yeni güncelleme ile daha rahat bir kullanmım sağlayacak.
 

 Deezer'a Gelen Güncelleme Sonrası Yenilikler

Daha İyi Kişiselleştirme: Yeni karşılama ekranı ve daha iyi, daha dinamik bir görünüm.
Öneriler: Beğenileriniz baz alınarak radyo kanalları, albüm ve çalma listesi önerileri
Beğen ve Beğenme Butonları: Şarkılara eklenen beğen/beğenme butonları ile daha dinamik bir etkileşim.
Çalma Listesi Düzenleme: Deezer'dan müzik dinleme sırasında çalma listenizde sonraki çalacak şarkıları isteğinize göre dizebilme


Son yenilikler sonrası çok daha rahat bir kullanım ve daha güzel bir görüntü sağlayan Deezer'da bu güncelleme şu an için sadece Android versiyonunda mevcut, iOS için önümüzdeki hafta geleceği düşünülen güncellemenin Windows ve Blackberry için ise ne zaman geleceği ise net değil. Belki iOS ile beraber gelebilir.
 


 
  Deezer Online Müzik Uygulaması İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0