• Anasayfa
  • Mobil
  • Chrome'daki T-Rex Oyununu Android ve Windows Phone'da Oynayın

Chrome'daki T-Rex Oyununu Android ve Windows Phone'da Oynayın

0
0
0
0
0
Chrome'da internet bağlantınız koptuğunda ortaya çıkan T-Rex oyunu Windows Phone platformuna başlı başına bir oyun olarak geldi.
Dünya genelinde olduçka büyük kullanım yüzdesine sahip olan Google Chrome tarayıcı denildiğinde ilk akla gelen ürün olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıldan beri bir "easter-egg" olarak karşımıza çıkan T-Rex oyununu da artık hepimiz biliyoruz. Bilmeyenler için hemen anlatalım. Eğer Google Chrome kullanıyorsanız ve internet bağlantınız koparsa karşınıza 8-bitlik T-Rex isimli bir oyun çıkıyor. Sonsuz koşu oyunu olan bu T-Rex'i engellerden atlatarak en uzun rekoru kırmaya çalışıyoruz.

İşte bu sevilen oyunlar arasında giren T-Rex şimdi Windows Phone platformunda başlı başına bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Dinosty adını alan oyun tıpkı Chrome'da olduğu gibi bir yapıya sahip.Tek tıklama ile kısa, çift tıklama ile daha uzun giden T-Rex'i en uzun mesafeye götürerek skor kasıyoruz. Büyük ihtimalle Windows Phone platformunun Flappy Bird'i olacak olan oyun tamamen ücretsiz. Ayrıca Windows Mağaza'da da yer aln oyunu PC üzerinden de oynayabilirsiniz. iOS kullanıcılarına ise WP'cilere genellikle demek zorunda olduğumuz "maalesef"i armağan ediyoruz. Çünkü oyun şu anda sadece Android ve  Windows Phone platformunda bulunuyor. Hemde ücretsiz.
 
  Dinosty İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0