• Anasayfa
  • Mobil
  • Süper Kamerasıyla Ön Plana Çıkan Akıllı Telefon: Doov Nike V1

Süper Kamerasıyla Ön Plana Çıkan Akıllı Telefon: Doov Nike V1

0
0
0
0
0
​Oppo N1, kamerası sayesinde kendisini rakiplerinden ayrı bir yere koymayı başarmıştı. Fakat Çin’den gelen yeni bir akıllı telefon, Oppo N1’e kendi kategorisinde ciddi bir rakip olabilir.
Oppo N3, kamerası sayesinde kendisini rakiplerinden ayrı bir yere koymayı başarmıştı. Fakat Çin’den gelen yeni bir akıllı telefon, Oppo N3’e kendi kategorisinde ciddi bir rakip olabilir.
 
1,5GHz dört çekirdekli MediaTek MT6732 çipseti olan bu akıllı telefonda, 2 GB RAM, 720p 5 inç ekran, 2480mAh gibi orta segmente has teknik özellikler mevcut. (RAM’in 2 GB olması iyi olmuş, 1 GB de yapabilirlerdi) Özellikler böyle de, iş kameraya gelince durum biraz farklılaşıyor.
 
Sony’nin ürettiği 14 megapiksel çözünürlüklü sensörle donatılan ve optik görüntü sabitleme teknolojisiyle mükemmele yakın fotoğraflar çekilmesini sağlayan arka kamerasıyla Doov Nike V1, “olay kameraysa aha ben buradayım” diyor.


 
Oppo’nun N1 ve N3 modellerinden sonra döner başlıklı bir kamerayla karşımıza çıkan cihaz, 325 dolar fiyatıyla satışa sunulacak. (burada satışa sunulmaz tabi, Tayland, Vietnam falan dururken Türkiye’yi düşünürler mi hiç)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0