Draw Slasher iOS'a Çıkış Yaptı

0
0
0
0
0
Draw Slasher iOS'a Çıkış Yaptı
PSVita platformunun en sevilen oyunları arasında yer alan Draw Slasher adlı oyun iOS platformuna çıkış yaptı. Çizgi roman vari tasarıma sahip olan Draw Slasher adı oyun oynanışı açısından birazda olsa Fruit Ninja'ya benziyor ancak konsept açısından bu iki oyunun birbirine benzediklerini söylemek pekte mümkün değil.
PSVita platformunun en sevilen oyunları arasında yer alan Draw Slasher adlı oyun iOS platformuna çıkış yaptı. Çizgi roman vari tasarıma sahip olan Draw Slasher adı oyun oynanışı açısından biraz da olsa Fruit Ninja'ya benziyor ancak konsept açısından bu iki oyunun birbirine benzediklerini söylemek pek de mümkün değil. Draw Slasher'da Hanzo isimli bir ninjayı kontrol ediyoruz. Hanzo'nun yaşadığı köy zombiler tarafından istila edilmektedir ve bizim görevimiz Hanzo ile birlikte tüm zombileri yok etmek olacak. Tıpkı Fruit Ninja'da olduğu gibi eliniz ile çizgiler çizerek zombileri yok etmeye çalışıyorsunuz.

Üstelik Draw Slasher oyununda bir level sistemi de bulunuyor. Oyunda Level atladığınızda Skill Point kazanıyorsunuz kazandığınız bu Skill Point'ler ile birlikte Hanzo'nun özelliklerini geliştiriyorsunuz. Klasik olarak en başında karşınıza çıkan Zombiler'i yok etmek pek de zor değil ancak ilerleyen seviyelerde daha güçlü zombiler karşımıza çıkmakta ve oyunun zorluk seviyesi artmakta. Oyun şu anda iTunnes'a eklenmiş durumda. Daha öncesinden Android platformuna çıkış yapan Draw Slasher'ın Google Play'de ki fıyatı 2.89 TL iken iTunnes'ta ki fiyatı ise 5.49 TL olarak belirlenmiş.
 
 Draw Slasher Mobil Uygulamasını İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0